برو بالا
   1397 جمعه 28 دی
تبریک تولد همکاران متولد مهر ماه
تعداد بازدید : 3400
1394 سه شنبه 31 شهریور
طلوع دوباره ی خورشید زندگیتان را در زیباترین فصل سال تبریک می گوییم . با آرزوی طلوع خوشبختیها و غروب غمهایتان .

نگاهی به معنای لغوی مهر ( پیوستن با مهربانی )  :

در سانسکریت میترا، در اوستا و پارسی میثر و در پهلوی میتر و در فارسی مهر گفته می‌شود. که از ریشه سانسکریت آمده به معنی پیوستن. اغلب خاورشناسان معنی اصلی مهر را واسطه و میانجی ذکر کرده اند. مهر واسطه است میان آفریدگار و آفریدگان. میثره در سانسکریت به معنی دوستی و پروردگار و روشنایی و فروغ است و در اوستا فرشته روشنایی و پاسبان راستی و پیمان است.  مهر ایزد هماره بیدار و نیرومند است و برای یاری کردن راستگویان و بر انداختن دروغگویان و پیمان شکنان در تکاپوست.

 مشخصات كلی متولدین مهر ماه:
اهل اعتدال ، حامی وپشتیبان همسر ، شیرین بیان ، صلح جو ، علاقه مند به فضا ، آرام و متین ، بسیار منطقی ، بی آلایش ، عاشق اصالت ، علاقه مند به موسیقی ، اجتماعی ، مؤقّر ، بد پیله ، خجالتی ، پر از احساس ، اهل مشورت ، عاشق هنر و ادبیات ، سیاستمدار ، به فكر فردا نیست ، مقبول اطرافیان ، اهل مساوات و برابری ، پر شور و حرارت نیست ، عاقل ، اهل حمایت از دیگران ، معتدل و پایدار ، شكمو ، امیدوار ، با انصاف ،خوش سلیقه ، اهل تجزیه و تحلیل ، گاهی تنبل ، كنجكاو و جستجو گر ، متنفّر از زیادی مهمان ، انتقامجو ، از بی بند و باری متنفّر است ، با معلومات و با درایت ، به آسانی تغییر عقیده نمی دهد ، مهربان ، شیك پوش و جذّاب ، نكته سنج ، دارای پشتكار فراوان ، یك روز گرم و یك روز سرد ، هوشمند ، مشاور خوب ، دوست یاب ، منظّم و مرتّب ،عاشق رنگ آبی ، گاهی لجباز ، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود ، صادق و درستكار ، خوش مشرب ، ساده دل ، آسان گیر ، دو دل و مردد ، خوش‌بین .

جنبه مثبت مهری : باتدبیر، باسیاست، مؤدب، بانزاکت، اداب دان، احساساتی، خیال پرداز، دلربا ، جذاب وملیح، بردبار، پرتحمل ،آسانگیر، اجتماعی، خوش مشرب ، خونگرم، معاشرتی، صلح جووارام
جنبه منفی مهری : دودل ونامطمئن,خوش باوروتأثیرپذیر,خودخواه ولوس

همکاران مشروحه در ذیل در مهر ماه متولد شده اند ، ضمن تبریک صمیمانه تولدشان قهقهه هایی آسمانی و آرامش زلال زندگی را برایشان آرزو داریم .

 

 

 

ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • فرزاد حبیبی
  1394/06/31
  ساعت 12:15:46    
  ضمن تبریک سالروز تولد همکاران محترم متولد مهر ، برایتان مهربانی ، سلامتی ، شادکامی و آرامش در کنار خانواده را آرزومندم .
 • Azim Naji Kivi
  1394/06/31
  ساعت 13:48:3    
  با سلام خدمت کلیه همکاران متولد مهر ماه و آرزوی سلامتی و سعادت برای این عزیزان عظیم ناجی کیوی
 • سید آرش مشعشعی
  1394/07/01
  ساعت 13:18:0    
  همکار و دوست ارجمند، جناب آقای سیامک قهرمانی، ماه مهر یادآور آفرینش انسانهای ارزشمند و مهربانی چون شما است، خدا را شاکرم که هستید و من و دیگر همکاران می توانیم در کنارتان باشیم و از خصلت های خوب وجود تان بهره مند شویم . زیر سایه بیکران الطاف و مهربانی خداوند باشید.تولدت مبارک.
 • مرکز پخش رشت
  1394/07/04
  ساعت 10:40:27    
  ضمن عرض تبریک به همکاران عزیز متولدین مهر ماه و آرزوی سلامتی وبهروزی
 • محمد هاشمی
  1394/07/11
  ساعت 8:34:34    
  برخاستن از عدم و درآمدن بر سیرت انسانی ، باشکوهترین پدیده هستی است ، این باشکوه ترین، بر شما مبارک باد . . .

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :