برو بالا
   1397 پنج شنبه 31 خرداد
پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت به داروسازان
تعداد بازدید : 740
1395 پنج شنبه 4 شهریور
دکتر زجاجی، مدیرعامل محترم شرکت پخش هجرت ، به مناسبت 5 شهریورماه، روز داروساز پیام تبریکی به شرح زیر صادر نمود :

نقش دارو و داروسازی درتامین سلامت جامعه اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد؛ این خود بهانه ای است تا همت والای این قشر دیگربار ستوده شود.

پنجم شهریور روز داروسازی و بزرگداشت محمد زکریای رازی ، داروشناس و داروساز بزرگ ایرانی که به حق و شایسته این روز فرخنده به نام‌ داروسازان در عرصه سلامت نامگذاری شده است ، یادآور نقش مهم ، تعیین کننده و فرصتی مغتنم و مناسب برای درك اهمیت و جایگاه جامعه پر تلاش و توانمند داروسازان در تكمیل چرخه تأمین سلامت در كشور است .

 شرکت پخش هجرت نیز به خود می بالد که مجموعه ی بزرگ و نامدارش معطر به عطر وجود داروسازان معزز و نيك انديش می باشد .  ضمن گرامی داشت روز داروسازی و تبریك این روز به داروسازان فرهیخته ، امید است  در سایه الطاف بی کران الهی و در تمامی عرصه های حیات فردی و اجتماعی خویش موفق و موید باشید .

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • مهدی آرام
  1395/06/04
  ساعت 9:26:59    
  با سلام واحترام - روز پنجم شهریور،روز بزرگداشت زکریای رازی وروز داروسازی را به تمامی داروسازان خانواده بزرگ پخش هجرت تبریک می گویم.ان شاالله در پناه حضرت حق پایداروبرقرار باشید.
 • فرزاد حبیبی
  1395/06/04
  ساعت 9:37:20    
  پنجم شهریور ، روز داروساز و زادروز دانشمند گرانمایه ایرانی ، محمدبن زکریای رازی ، بر همه زحمت کشان این عرصه بویژه داروسازان محترم خانواده هجرت تبریک و تهنیت باد .
 • همكار
  1395/06/04
  ساعت 13:47:3    
  جناب آقاي دكتر زجاجي بزرگوار مديريت محترم و جناب آقاي دكتر زرين راد معاون فروش و همه مسئولين فني عزيز داروساز اين شركت روزتون بسيار مبارك باشد انشالله در همه مراحل زندگيتان چه شخصي و فردي و زندگي خصوصيتان و اجتماعي موفق و كامروا باشيد ، انسانيت و تواضع و سيرت نيك و خوش خلقي همواره در وجودتان بدرخشد ... با آرزوي خوشبختي در زندگي با همسرو فرزندان و تندرستي براي شما ....
 • داروساز
  1395/06/05
  ساعت 20:45:46    
  جناب آقاي دكتر امامي روزتان فرخنده باد با بهترين ارزوها و سلامتي براي شما. برقرار باشيد

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :