برو بالا
   1397 پنج شنبه 31 خرداد
حضور فعال پخش هجرت در بزرگترین رخداد دارویی خاورمیانه
تعداد بازدید : 1581
1395 شنبه 27 شهریور
دومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) با هدف معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت داروسازی و تبادل دانش فنی طی روزهای ٢٤ تا ٢٦ شهریور ماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار گردید.

دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت داروسازی با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه تولید دارو، تولید مواد اولیه و مواد موثره، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران از مورخ 24 شهریور ماه تا جمعه 26 شهریور ماه در مصلی بزرگ تهران برگزار گردید .

این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت ارائه آخرین دستاوردها و محصولات شرکت‌های فعال در زمینه داروسازی و صنایع وابسته بود که با ارائه برنامه های مختلف از جمله پنل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، انتقال تجربیات دست اندرکاران این صنعت در ایران و جهان، ایجاد فضای گفت و گو و عقد قرارداد فرصتی مناسب برای متخصصان، صاحبان صنایع و بازرگانان جهت گسترش تعاملات تجاری و تبادل فناوری را فراهم  آورد .
رییس سندیکای صاحبان صنایع، داروهای انسانی ایران با بیان اینکه امیدواریم این نمایشگاه منجر به توسعه صادرات و حضور ایران در بازارهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای شود، از حضور کشورهای انگلیس، هلند، روسیه، ایتالیا، آلمان، فرانسه، کانادا و آرژانتین در این نمایشگاه خبر داد.
گفتنی است کشور ایتالیا با حضور 16 شرکت، بیشترین سهم مشارکت را داشت و شرکت‌های «Rounchi»، «TM»، «Rotech»، «F.P.S. Food and Pharma Systems srl»، «Farmores» و «Prisma» از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایتالیایی حاضر در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما بودند .

پخش هجرت نیز در این رویداد بزرگ دارویی حضور فعال داشته و با تشریح و ارائه خدمات نوین خود به مشتریان و بازدیدکنندگان به معرفی ظرفیت ها و قابلیت های خود پرداخت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • داروساز -
  1395/06/27
  ساعت 11:20:52    
  مانند هميشه درخشان هستيد جناب آقاي مهندس ناجي ...همواره بدرخشيد...
 • عظیم ناجی کیوی
  1395/06/27
  ساعت 11:43:8    
  با سلام وبا تشکر از حمایت های مدیریت محترم عامل و معاونت محترم پشتیبانی در تهیه و تدارک و همکاران و دست اندر کاران عزیز و آرزوی موفقیت برای تمامی اعضای شرکت پخش هجرت
 • مهدی آرام
  1395/06/27
  ساعت 12:30:59    
  آری،چه غرور آفرینند آن عزیزانی که درکمال صداقت ودرستکاری درجهت تحقق اهداف شرکت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.(اجرکم عندالله)

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :