برو بالا
   1397 پنج شنبه 31 خرداد
دریافت تقدیرنامه پخش هجرت از سازمان ملی استاندارد به مناسبت روز ملی کیفیت
تعداد بازدید : 798
1395 چهارشنبه 19 آبان
شرکت پخش هجرت بر اساس ارزیابی انجام شده در فرایند سیزدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران، برای مدیریت کیفیت خدمات توزیع دارو در گروه محصولی خدمات حمل و نقل ، پست بازرگانی و نظایر آن مفتخر به دریافت تقدیرنامه از سازمان ملی استاندارد گردید .

درعصرکنونی تقاضای فزاینده مشتریان برای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات، سازمان ها را بر آن داشته که همواره بر کیفیت محصولات و خدمات خود به منظور حفظ موجودیت و موفقیت در رویارویی با تهدیدات رقبای منطقه ای و بین المللی تمرکزنمایند، بدین منظورسازمان ها باید بر توسعه مستمر و بهبود محصول و خدمات درجهت افزایش رضایت مندی مشتریان تمرکز داشته باشند.

در سال های اخیر ، در روز ۱۸ آبان هر سال مصادف با روز ملی کیفیت ، سازمان ملی استاندارد ایران در جایزه کیفیت خود ، با اعطای لوح تقدیر از دارندگان تقدیرنامه اشتهار  یک تا 4 ستاره ،  در مراسم جایزه خود تقدیر به عمل می آورده است .

امسال و در مراسم سیزدهمین دوره جایزه کیفیت سازمان استاندارد ایران که روز سه شنبه 18 آبان از ساعت 8:30 در سالن همایش های صدا و سیما برگزار گردید ، از تمامی 14 شرکت و 2 داروخانه دریافت کننده تقدیرنامه اشتهار به کیفیت دوره ششم جایزه غذا ، دارو و بهداشت ایران ( یک تا 4 ستاره ) با اعطای لوح تقدیر توسط مقامات حاضر در جلسه تجلیل به عمل آمد .

 در این میان شرکت پخش هجرت  نیز بر اساس ارزیابی انجام شده در فرایند سیزدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران، برای مدیریت کیفیت خدمات توزیع دارو در گروه محصولی خدمات حمل و نقل ، پست بازرگانی و نظایر آن مفتخر به دریافت تقدیرنامه از سازمان ملی استاندارد گردید .

 

 

 

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • مرکز رشت
  1395/08/20
  ساعت 12:49:55    
  ماشالله هجرت و هجرتیا...
 • رشت
  1395/08/23
  ساعت 12:45:13    
  درووووود

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :