برو بالا
   1397 شنبه 1 اردیبهشت
مراسم تودیع معاون محترم مالی و معارفه اعضائ محترم هیئت مدیره شرکت
تعداد بازدید : 985
1395 یکشنبه 7 آذر
صبح روز دوشنبه اول آذر ماه مراسم تودیع معاون محترم مالی و معارفه اعضائ محترم هیئت مدیره شرکت در سالن کنفرانس دفتر مرکزی برگزار گردید .

مراسم تودیع معاون محترم مالی و عضو محترم هیئت مدیره شرکت پخش هجرت از ساعت 8  صبح دوشنبه اول آذر ماه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی با حضور مدیر عامل محترم شرکت ، مدیران ارشد ستادی و مدیران محترم مراکز تهران  برگزار و طی آن از اقدمات جناب آقای کوچک منش معاون مالی پیشین پخش هجرت تجلیل به عمل آمد .

در ابتدای مراسم جناب آقای دکتر زجاجی به عنوان اولین سخنران این مراسم ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های معاون مالی پیشین شرکت جناب آقای کوچک منش ، ظرفیت بسیار خوب و توانمندی های بخش مالی و همراهی و کار گروهی در این بخش را ستوده و ضمن تبریک به جناب آقای محمدمهدی نکونام برای تصدی سمت معاونت مالی و عضویت در هیئت مدیره شرکت ، برای ایشان آرزوی موفقیت  و سربلندی نمودند و همچنین از جناب آقای مهندس ابراهیمی جهت حضور مجدد و تصدی سمت معاونت طرح و برنامه و عضویت در هیئت مدیره شرکت تشکر و قدردانی گردید .

پس از ایشان جناب آقای کوچک منش ضمن سپاسگزاری از ابراز لطف مدیریت محترم عامل شرکت ، از تلاش های یکایک کارکنان در واحد مالی قدردانی و دوره کاری خود در این سال ها را خاطره انگیز و به یادماندنی توصیف نمود. وی در ادامه ی صحبت های خود خاطرنشان کرد که بی گمان چنانچه توفیقی در حوزه مالی شرکت حاصل شده این مهم پس از الطاف الهی دستاورد همدلی و همکاری همه کارکنان زحمتکش شرکت و مرهون حمایت های صادقانه و متعهدانه مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر زجاجی بوده ، که از همین جا نهایت تشکر و قدردانی خود را به مجموعه و ایشان اعلام می نمایم .

 ایشان در خاتمه ی صحبت های خود ضمن ابراز خرسندی از انتصاب جناب آقای نکونام به عنوان معاون مالی و جناب آقای مهندس ابراهیمی به عنوان معاون طرح و برنامه و عضویت در هیئت مدیره شرکت ، از درگاه ایزد منان برای ایشان و مجموعه شرکت پخش هجرت توفیقات روزافزون را خواستار شدند .

در خاتمه ی مراسم ، معارفه مدیران ارشد شرکت با اعضاء جدید هیئت مدیره انجام شد و لوح تقدیر از طرف شرکت پخش هجرت به جناب آقای کوچک منش تقدیم گردید .

 

 

 

عکس : سامان خواجوی

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

  • همكار
    1395/09/08
    ساعت 21:15:37    
    زنده باشيد بزرگ مردان هجرت ... درود بر روح و شرف و مردانگي تان حقا كه شركت پخش هجرت بسيار با حضور مردان مي درخشد ... جاودان بمانيد مردان بزرگ اين سرزمين در پناه حق .

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :