برو بالا
   1397 شنبه 1 اردیبهشت
آیین تودیع و معارفه مدیران مرکز رشت
تعداد بازدید : 729
1395 شنبه 20 آذر
آیین تودیع مدیر سابق و معارفه سرپرست جدید در تاریخ پانزده آذرماه سال جاری درمرکز رشت با حضور آقای تاریقلی ، آقای نکونام و مهندس ابراهیمی برگزار گردید.

در مراسم تودیع و معارفه ای که به این مناسبت برگزار گردید ، به نیابت از جناب آقای دکتر زجاجی مدیر عامل محترم از اعضای هیئت مدیره ،جناب آقای نکونام معاونت مالی و مهندس ابراهیمی معاونت طرح و برنامه حضور یافتند و همچنین جناب آقای تاریقلی مدیر محترم منابع انسانی ضمن حضور خود در جلسه از تلاشهای صادقانه جناب آقای جمشید هویدا در طول سال ها همکاری با مجموعه شرکت پخش هجرت تقدیر نمودند.

در این مراسم مدیر محترم منابع انسانی با بیان اینکه مرکز رشت  در طول سنوات خدمت مدیریتی جناب آقای هویدا ، در زمره بهترین مراکز شرکت پخش هجرت بوده ، وجود ایشان را مایه ی همدلی و آرامش پرسنل مرکز دانسته و موفقیت های کسب شده را حاصل درایت و مدیریت بی نقص ایشان دانستند . ایشان در بخش بعدی سخنانشان از انتصاب جناب آقای فرهام زراعتی به عنوان سرپرست جدید مرکز ابراز خرسندی کرده و بر وفاق و همدلی بین همکاران وایشان جهت رشد و تعالی شرکت تاکید نمودند.

جناب آقای جمشید هویدا ضمن تشکر از حضور مدیریت منابع انسانی ومعاونت مالی و معاون طرح و برنامه ، موفقیتهای حاصل در مرکز رشت را نتیجه صداقت و سخت کوشی و احساس مسئولیت در تمامی پرسنل مرکز دانستنه وبرای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کردند .

در خاتمه به نمایندگی از مدیریت محترم عامل با اهداء لوح تقدیر از جناب آقای جمشید هویدا تقدیر به عمل آمد و همچنين هديه اي ناقابل از طرف پرسنل به آقاي هویدا به رسم يادبود اهدا گرديد.

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر : علی اصغر مبرهننظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :