برو بالا
   1397 سه شنبه 29 خرداد
نتایج قرعه کشی سری نوزدهم مسابقات مجازی کتابخوانی
تعداد بازدید : 622
1395 یکشنبه 28 آذر
به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند ، پیرو اطلاعیه های قبلی امروز مورخ 28 /9 /95 قرعه کشی نوزدهمین دوره مسابقات مجازی کتابخوانی تحت عنوان " تمرکز روی هدف" توسط رایانه انجام شد .

گزارشات مربوطه و اسامی برندگان طبق جداول ذیل اعلام می گردند ، ضمن تبریک به برندگان این سری از مسابقات مجازی کتابخوانی ، توفیقات ایشان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در سایه سار رهبری های داهیانه ی مقام عظمای ولایت از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم .

 

 

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • امير طهماسبي شاه منصوري
  1395/09/28
  ساعت 12:48:34    
  تبریک عرض میکنم به همکارانی که برنده شدن. ممنون میشم در صورت امکان بفرمائید که نحوه قرعه کشی و ملاک برنده شدن در قرعه کشی به چه صورتی هست اکثر همکاران مرکز اهواز و همچنین بنده جواب های سوالات رو صحیح دادیم اما چرا درصد پاسخ های نادرست این سری و ماه گذشته صفر شده سپاسگذارم مانا باشید و پاینده
 • ابوالحسنی
  1395/09/28
  ساعت 14:1:30    
  جناب آقای شاه منصوری ، همکار گرامی ، قرعه کشی و ارائه گزارشات مربوطه کاملا هوشمند و توسط رایانه انجام می گیرد و امکان اشتباه و خطا صفر می باشد . بنابراین اگر درصد پاسخ های صحیح همکاران محترم آن مرکز صفر اعلام شده قطعا چنین بوده . لازم به توضیح است که چنانچه شخصی حتی به یکی ازسوالها پاسخ نادرست دهد ، آن پاسخنامه مردود و در قرعه کشی شرکت داده نمی شود و معیار اعلام درصد پاسخ های صحیح مراکز پاسخنامه هاییست که تمامی پاسخ های آن صحیح باشد .

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :