برو بالا
   1397 چهارشنبه 2 خرداد
مراسم تودیع و معارفه مدیر محترم مرکز کرمانشاه
تعداد بازدید : 771
1395 یکشنبه 28 آذر
مراسم تودیع و معارفه مدیر محترم مرکز کرمانشاه در بیست و سوم آذر ماه با حضور مدیران ارشد شرکت پخش هجرت , آقای مهندس ابراهیمی و آقای تاریقلی برگزار گردید.

طی این مراسم که با سخنرانی جناب آقای تاریقلی ، مدیر محترم منابع انسانی آغاز شد از زحمات صادقانه آقای آذرمان برای رشد و تعالی این مرکز قدردانی  به عمل آمد.

در ادامه مهندس ابراهیمی ؛ معاونت طرح و برنامه به نیابت از مدیر عامل محترم دکتر زجاحی  ، ضمن معرفی جناب آقای هاشمی به سمت سرپرست مرکز کرمانشاه ، از انتخاب شایسته ایشان ابراز خرسندی نمودند. همچنین بابت زحمات خالصانه آقای آذرمان در طول سالیان خدمت ایشان در شرکت تجلیل و قدر دانی نموده و برایشان آرزوی توفیق و بهروزی داشتند.

در پایان این مراسم ، توسط جناب آقای تاریقلی با اهدای هدیه ای که از طرف پرسنل شرکت تهیه شده بود ، از زحمات آقای آذرمان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 

 

 

عکس و خبر : جواد صادقی

 

 


نظرات بینندگان

 • بیژن کیانی
  1395/09/29
  ساعت 8:54:7    
  ضمن عرض تبریک و شادباش به دوست وهمکار عزیزم جناب آقای هاشمی و عرض سلام خدمت جناب آقای آذرمان سلامتی و موفقیت ایشان را در سایر عرصه های اجتماعی و زندگی از خداوند منان خواستارم. پیروز و برقرار باشید.
 • جمشید هویدا
  1395/09/29
  ساعت 9:39:24    
  دوست گرامی جناب آذرمان ضمن عرض ارادت وخسته نباشید ازدرگاه خداوند منان آرزوی موفقیت وسلامتی برای جنابعالی در کنار خانواده محترمان را دارم
 • ابو الفضل امیر حسینی
  1395/09/29
  ساعت 16:26:22    
  ضمن عرض تبریک وشاباش به دوست ورفیق گرامی جناب اقای محمد هاشمی شایسته و برازندگی پست جدید لیاقت شما بوده امیدوارم موفق باشی
 • کیهان موسوی
  1395/10/06
  ساعت 8:44:47    
  دوست و همکار گرامی ، جناب آقای هاشمی ، انتصاب شایسته جنابعالی را که موید تعهد،لیاقت و کارآمدی شماست ، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان تداوم تعالی ، سیادت و سعادت شمارا مسالت دارم.
 • همکار دور
  1395/10/15
  ساعت 16:23:55    
  انتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان مدیر مرکز کرمانشاه که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته آن برادر گرامی در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :