برو بالا
   1397 شنبه 1 اردیبهشت
اسامی برندگان نظام پیشنهادها
تعداد بازدید : 817
1395 سه شنبه 30 آذر
پیرو اطلاعیه¬ها و فراخوان¬های قبلی درخصوص راه اندازی مجدد سیستم نظام پیشنهادها و روند بررسی و ارزیابی پیشنهادها ، پس از تشکیل جلسات متعدد کارگروه مربوطه تعدادی از پیشنهادهای دریافتی بررسی و تصویب گردید .

بر اساس گزارشات واصله ، طی نشست های کارگروه نظام پیشنهادها که متشکل از مدیرعامل محترم شرکت ، مدیر محترم مطالعات راهبردی ، معاونین و اعضای محترم شورای مدیران شرکت می باشد ، از میان 182 پیشنهاد دریافتی در سال مالی 95-94 ، 69 پیشنهاد مورد تحلیل و بررسی اولیه قرار گرفته که در این بین 18 پیشنهاد به کمیته عالی نظام پیشنهادها راه یافته بود  و در کارگروه بررسی نهایی شده و سپس 3 پیشنهاد تصویب نهایی و جهت اجرا به واحد مربوطه ابلاغ گردید.

لازم به ذکر است تعدادی از پیشنهادها­ی سال مالی 94-93 که فرآیند بررسی آنها به دلیل تغییرات در مدیریت ارشد سازمان برای مدت کوتاهی به تعویق افتاده بود ، در این جلسات بررسی و برخی از آنها تصویب و مشمول هدایای نقدی و غیرنقدی گردیدند . گزارش جامعی از فرآیند بررسی پیشنهادها به شرح ذیل اعلام می گردد .  

 

 

 

اسامی برندگان نظام پیشنهاد ها ( سال مالی 94-93 ، 95-94 )

 

ضمن سپاسگزاری از مشارکت همه اعضای خانواده شرکت پخش هجرت در نظام پیشنهادها ، که هدف از آن ایجاد محیطی مناسب و فرصتی جهت مشارکت فکری همکاران در امور سازمان و برخوردار کردن آنان در ثمرات مادی و معنوی شرکت می­باشد ، بدیهی است توسعه ارزش­های انسانی کارکنان و استفاده از هوش ، استعداد و خلاقیت­ آنها در راستای اهداف شرکت ، هدف اصلی نظام مدیریت مشارکتی است .

انتظار می رود همکاران محترم کماکان با ارائه پیشنهاد­های سازنده و حمایت از نظام مشارکت ، باعث رشد و بهبود عملکرد و تحقق هرچه بیشتر اهداف عالی شرکت گردند . 

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • امیر شاه منصوری مرکز اهواز
  1395/09/30
  ساعت 15:11:21    
  تبریک عرض میکنم به برادر عزیزم جناب اقای علیخانی توفیق روز افزون برای شما و کلیه همکاران عزیزی که در جهت پیشرفت و سربلندی مجموعه بزرگ هجرت تلاش میکنند را خواستارم
 • ناشناس
  1395/10/01
  ساعت 6:55:56    
  عرض تبریک به خانم ابوالحسنی همیشه فعال

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :