برو بالا
   1397 شنبه 1 اردیبهشت
تقدیر مدیرعامل محترم شرکت از همکاران به مناسبت پایان سال مالی
تعداد بازدید : 947
1395 چهارشنبه 1 دی
دکتر زجاجی مدیر عامل محترم شرکت پخش هجرت ، پس از پایان سال مالی منتهی به 30 آذر 95 ، با انتشار پیامی از تلاش های همه جانبه و بی وقفه همکاران گرانقدر شرکت قدردانی نمودند .

متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

سپاس خدای را که توفیق خدمت عطا فرمود و خانواده بزرگ پخش هجرت را در سایه توجهات خود مفتخر به یک سال دیگر خدمتگزاری به ملت شریف ایران اسلامی ساخت .

امروز که به کارنامه یکسال گذشته شرکت نگاه می کنیم ، چالش ها و مشکلات فراوانی در طول سال 95 قابل مشاهده بود که با تمام توان با آن ها دست و پنجه نرم کردیم تا جایگاه مناسبی از بازار دارویی کشور داشته باشیم .  سال مالی 95 را در حالی با افتخار و عزت سپری کردیم که با توکل به خدای متعال و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) بـا همت و تلاش جهادگونۀ شما همکاران گرامی، سربلند از انجام وظایف و ماموریت های خود ،گام های اساسی در راستای تحقق اهداف ، اولویت ها و تعهدات شرکت پخش هجرت برداشته شد و شاهد پیشرفت و گام برداشتن در جهت دست یابی به اهداف سند چشم انداز و استمرار دستیابی به توفیقات روزافزون هستیم وخواهیم بود .

برخود لازم میدانم که از صمیم قلب از تک تک  شما همکاران گرانقدر که تلاش های همه جانبه و بی وقفه خود را در راستای جامه عمل پوشاندن به اولویت ها و اهداف مجموعه بزرگ پخش هجرت به کار گرفته اید تا از این مسیر سخت و پرفراز و نشیب با سربلندی و افتخار عبور نماییم ، صمیمانه سپاسگزاری نمایم .

سر بلندی، پایداری، سلامتی و عاقبت بخیری برایتان آرزومندم واز ذات اقدس احدیت خواستارم شما خوبان را در سایه الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

  • محمدامین تقی زاده
    1395/10/04
    ساعت 12:0:13    
    امید است سال پیش رو سال تعالی و پیشرفت و کسب جایگاه های والاتری برای خانواده های هجرت باشد تا در پرتو انوار رحمت الهی زندگی شیرین تری برای اعضای این خانواده فراهم گردد.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :