برو بالا
   1397 شنبه 1 اردیبهشت
انبارگردانی در مراکز توزیع پخش هجرت
تعداد بازدید : 892
1395 شنبه 4 دی
براساس استانداردهای حسابداری سالیانه حداقل یکبار انبارگردانی باید در انبارهای شرکتهای بازرگانی، تولیدی و صنعتی صورت گیرد . هدف از انبار گردانی به طور کلی شمارش موجودی اقلام کالا به منظور ایجاد اطمینان از وجود کمی و کیفی و کنترل کالاهاست .

در مراکز توزیع شرکت پخش هجرت نیز طبق روال هر ساله با نزديک شدن به روزهاي پاياني آذرماه جنب و جوش خاصي بين کليه پرسنل مراکز وجود دارد تا امورمربوط به عملیات انبارگرداني با نظم و ترتيب خاصي برگزار شود.

با پایان یافتن سال مالی 95 که مصادف با آخرین روزهای پاییز بود ، به صورت هماهنگ در تمامی مراکز توزیع شرکت پخش هجرت ، طبق زمان بندی های از پیش تعیین شده و مطابق با دستورالعمل های ابلاغ شده ، پروسه انبارگردانی مراکز با حضور مسئولین مربوطه ،  از تاریخ دوم دی ماه با رفع پلمپ انبارها آغاز و با شمارش موجودی اقلام  انبارها ، ثبت در سیستم جامع پخش هجرت  و همچنین  ارائه گزارشات مربوطه و تهیه صورت جلسه به اتمام رسید .

شاید بهترین نمود همکاری پرسنل در همین زمان باشد ، کار دشواری که قطعاً جز با همکاری ، همدلی ، صبر و تحمل به نتیجه مطلوب نخواهد رسید .

خوشبختانه امسال نیز این امر در مراکز پخش هجرت با ایجاد فضای مناسب توسط مدیران محترم و با همت مضاعف کلیه همکاران با موفقیت به اتمام رسید . امیدواریم در سال مالی پیش رو با توکل و تلاش پیوسته، تعالی هرچه بیشتر مجموعه بزرگ پخش هجرت را شاهد باشیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات بینندگان

 • روابط عمومي انبار مرکزي
  1395/10/04
  ساعت 17:59:28    
  خدارا شاکريم که امسال هم همانند سالهاي گذشته انبارگرداني به پايان رسيد همگي عزيزان خسته نباشيد خدا قوت
 • ناشناس
  1395/10/05
  ساعت 6:18:26    
  امسال در مرکز ما پس از برقراری بارکد انبارگردانی با سرعت و دقت بیشتری انجام شد
 • مهدی آرام
  1395/10/05
  ساعت 7:43:36    
  باعرض سلام وادب-احتراما مراتب تقدیروتشکر خودراازجناب آقای کیانی که بادرایت وتجربه خود مارادراین امر یاری نمودنداعلام میدارم.وهمچنین ازتلاش وزحمات تمامی همکارانم درمرکززاهدان که باتلاش همه جانبه بابت دستیابی به اهداف مرکزویک انبارگردانی خوب سهیم بودند کمال تشکر وقدردانی را دارم.امیدوارم در تمامی دوران زندگیشان در پرتوانوار رحمت الهی سالم،تندرست وعاقبت بخیر باشند.
 • بیژن کیانی
  1395/10/13
  ساعت 9:12:56    
  اینجانب نیز بنوبه خودازجناب آقای آرام مدیرمحترم، پرتلاش وبادرایت مرکزکه بابرنامه ریزی مناسب خودوهمچنین تمامی پرسنل که در طول سال گذشته وبخصوصیکماهه پایانی سال95،انبار رابرای پروسه انبارگردانی آماده نموده ودرطول مراحل بدون خستگی وباکوشش خودتا آخرین مرحله همکاری داشته اندکمال سپاسگزاری را مینمایم،ویک تشکر خاص از پرسنل فهیم وزحمت کش مالی بخاطر همکاری وهمدلی در انجام این مهم رادارم.برای مدیریت صدیق و تمامی همکاران خوب وصمیمی مرکز زاهدان موفقیت، سلامتی وشادکامی را همواره در کنار خانواده محترمشان از خداوند امان و رحیم آرزو مندم. در اینجا جا دارد که از همکاران خوب روابط عمومی بلاخص سرکار خانم ابوالحسنی نیز تشکر و قدردانی ویژه نموده ، برایشان تندرستی، موفقیت بیشتر در تمامی عرصه های زندگی را آرزومندم.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :