برو بالا
   1397 پنج شنبه 31 خرداد
حضور پخش هجرت در نخستین سمینار صنعت پخش جنوب کشور
تعداد بازدید : 1103
1395 شنبه 18 دی
نخستین سمینار صنعت پخش جنوب کشور در استان فارس با حضور مدیران و فعالان صنعت پخش کشوری و استانی از جمله شرکت پخش هجرت برگزار گردید .

این سمینار با هدف معرفی شرکتهای پخش سراسری ، منطقه ای و استانی و همچنین معرفی روشهای صحیح توزیع به منظور ارتقاء سطح کیفی ، کاهش قیمت تمام شده محصول و جلب رضایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، با حضور مدیران و مسئولین وزارت صنعت و معدن و تجارت ایران ، ریاست و دبیر محترم انجمن صنعت پخش ایران، دانشگاه علوم پزشکی استان فارس ، هیئت مدیره انجمن داروسازان استان فارس ، مسئولین استانی و نهادهای ذیربط و مدیران شرکتهای پخش استانهای فارس ، بوشهر ، کهکیلویه و بویراحمد و ...  ،روز  پنج شنبه شانزدهم دی ماه  در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید .

در ادامه این همایش پس از سخنرانی مدیران ارشد استانی وانجمن صنعت پخش و همچنین جناب آقای دکتر تابش ، مدیر کل دفتر امور خدمات بازرگانی ، جناب آقای پروفسور نجاتی گیلانی ( برنده جایزه سلطنتی انگلستان در مدیریت راهبردی و استراتژی و ... ) در خصوص استراتژی های نوین صنعت پخش سخنانی ایراد نمودند.

در حاشیه این همایش ، مرکز توزیع شیراز شرکت پخش هجرت در غرفه ی خود به ارائه آخرین دستاوردهای مجموعه بزرگ پخش هجرت در صنعت توزیع ،  از انبارش تا توزیع دارو ، به بازدیدکنندگان پرداختند .

شایان ذکر است شرکت پخش هجرت از حامیان سمینار مذکور و جناب آقای اخترشناس مدیر مرکز توزیع پخش هجرت در شیراز ، عضو هیئت مدیره و دبیر انجمن صنعت پخش از مدیران اجرایی این سمینار بودند .

در پایان نیز با ارائه لوح و تندیس سمینار از پیشکسوتان و فعالان این صنعت تجلیل بعمل آمد و شرکت پخش هجرت مرکز شیراز نیز از این بابت حائز شرایط دریافت تقدیرنامه و تندیس همایش گردید .

 

 

 

 

 

 

خبر : علی اکبر راهدار

 


نظرات بینندگان

 • سید مجید هاشمی
  1395/10/19
  ساعت 8:7:0    
  با ارزوی موفقیتهای بیشتر برای خانواده بزرگ پخش هجرت وخدا قوت و تشکر از زحمات برادر ارجمند و بزرگوارمان جناب اقای اخترشناس عزیز و همکاران محترمشان.
 • سید مجید هاشمی وکلیه اعضاء هیئت مدیره انجمن اصفهان
  1395/10/19
  ساعت 8:17:12    
  با سلام و احترام مراتب تقدیر"سپاس و خسته نباشید هیئت مدیره انجمن صنعت پخش اصفهان را تقدیم یکایک اعضاء محترم هیئت مدیره انجمن صنعت فارس مینماییم و برای این عریزان سلامتی و موفقیتهای بیشتر ارزومندیم.
 • همکار
  1395/10/19
  ساعت 9:45:39    
  بنده هم مراتب سپاس و خسته نباشید را خدمت هیئت مدیره محترم انجمن صنعت پخش شیراز تقدیم و تبریک وتهنیت عرض کرده با آرزوی توفیق روز افزون
 • احسان وفائی نژاد
  1395/10/19
  ساعت 10:41:29    
  با سلام و احترام برای خانواده بزرگ پخش هجرت آرزوی توفیق روز افزون را دارم و از زحمات جناب آقای اخترشناس و پرسنل فعال مرکز شیراز تشکر ویژه دارم امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید .
 • فرزاد حبیبی
  1395/10/19
  ساعت 11:35:15    
  جناب آقای اختر شناس مدیر محترم مرکز شیراز ضمن ارج نهادن به تلاش قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترمتان در مرکز شیراز و انجمن صنعت پخش استان فارس ، امیدوارم همواره سربلند و پیروز باشید .
 • همکار
  1395/10/19
  ساعت 12:0:31    
  باسلام واحترام واقعا باید تبریک ویژه گفت به جناب آقای اختر شناس که همیشه به نحواحسن کارها به پایان می رساند مخصوصا برای انجمن صنعت پخش شعبه استان فارس و از آن بالاتر برای شرکت محترم پخش هجرت در این جا ضمن تشکر وقدرانی از جناب اقای اخترشناس و پرسنل محترم مرکز شیراز وآرزوی سلامتی برای ایشان و همه پرسنل محترم پخش هجرت باید باشید که مشاهده کنید که چطور این بزرگوار شبانه روز تلاش می کند برای مجموعه
 • مهدی آرام
  1395/10/19
  ساعت 17:35:30    
  با سلام واحترام-جناب آقای اخترشناس و همکاران محترم مرکز شیراز مراتب تقدیر و سپاس مرا پذیرا باشید.خدا قوت خسته نباشید.
 • همكار
  1395/10/21
  ساعت 12:44:17    
  جناب آقاي مهدي آرام ماشالله چقدر شما سعه صدر داريد و مناعت طبع مرداني هستند بسيار پر غرور ك قطعا از نظر اخلاقي نيكو و دوست داشتني نيستند شما خالي از حسادت هستيد و بارها شاهد مهربوني وجودتان بوديم پاك هستيد ...زيراكه جنسيت مرد و زن در مراسم تبريكات و تهنيت ها برايتان معنا دارد و همه را يك جور ميبينيد و به همه تبريكات صميمانه تان را تقديم ميكنيد اميدوارم در زندگي فردي هم همواره خوشبخت باشيد و تنها نباشيد هرگز تنهايي فقط براي خداوند است ...
 • محمد هاشمی
  1395/10/28
  ساعت 15:9:42    
  با سلام، ادب و احترام ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به شما و تمامی همکاران خوب و خون گرم مرکز توزیع شیراز امیدوارم در تمامی مراحل موفق و سر بلند باشید.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :