برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
مجمع سالیانه شرکت پخش هجرت
تعداد بازدید : 1509
1396 دوشنبه 28 فروردین
مجمع سالیانة شرکت پخش هجرت با حضور کلیة سهامداران محترم ، بازرس و حسابرس قانونی محترم و اعضای محترم هیئت مدیره در تاریخ 28/01/1396 در محل دفتر مرکزی برگزار شد .

در روزهای پایانی فروردین ماه سال 96 بار دیگر مراسم مجمع سالیانه سهامداران شرکت با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید .

جناب آقای مهندس ابراهیمی ، سرپرست محترم شرکت و عضو محترم هیئت مدیره به عنوان نخستین سخنران، با ارائه ی گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال گذشته ، به بیان اهمّ فعالیت ها ، دستاوردها و جایگاه شرکت در بازارهای رقابتی پرداختند و برنامه های سال مالی آتی را نیز به استحضار حاضرین در مجمع رساندند .

در ادامه جناب آقای نکونام ، معاون محترم مالی ضمن ارائه گزارش سال مالی منتهی به 30/09/1395 با توضیحات کامل برنامه های سال 1396 را به استحضار حاضرین در مجمع رساندند .

در خاتمه و پس از استماع گزارش عملکرد شرکت در سال گذشته و بررسی صورت وضعیت و عملکرد مالی شرکت ، اعضای مجمع وسهامداران محترم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های متعهدانه ی اعضای محترم هیئت مدیره ، مدیران و پرسنل شرکت ، پیشنهادات و نکاتی را جهت بهبود عملکرد در سال مالی پیش رو متذکر شده و از هیئت مدیره شرکت پیگیری و اجرای آن را خواستار شدند که اهم موضوعات تأکید بر فروش محصولات گروه تیپیکو و سهامداران بوده و نهایتاً گزارشات ارائه شده را تصویب و تداوم تعالی و توفیق خانوادة بزرگ هجرت را از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمودند .

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر :  ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

  • عسکری
    1396/01/30
    ساعت 15:24:34    
    سپاس از زحمات شبانه روزی آقای مهندس ابراهیمی و آرزوی توفیق و سربلندی برای خانواده بزرگ پخش هجرت

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :