برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
دریافت جوایز مقالات برتر چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران توسط همکاران پخش هجرت
تعداد بازدید : 933
1396 شنبه 11 شهریور
چهارمین کنفرانس صنعت پخش در راستای مفاد بیانیه کنفرانس سوم، نظرسنجی‌های انجام پذیرفته، اهداف ابلاغی و تعیین‌ شده توسط هیئت‌مدیره انجمن، رهنمودهای اعضاء کمیته علمی، اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران صنعت برگزار گردید.

این کنفرانس 5 و 6 شهریور ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد و با محوریت آیند ه پژوهی و الگوهای نوین کسب و کار در صنعت پخش برگزار گردید . آشکار است این صنعت نیز همانند سایر صنایع، نیازمند بازگشائی دریچه‌های شفاف و قابل‌ادراک از آینده کلیه تحولات مرتبط با صنعت پخش است تا با شناخت مشاغل و کسب‌وکارهای نوین که به‌ طور مستقیم و یا غیرمستقیم بر صنعت پخش تأثیرگذار خواهد بود، بتواند، پیش‌نیازها و تغییرات لازم جهت همسوئی با این تحولات اساسی را محیا و آماده نماید.

در این کنفرانس، شرکت‌کنندگان با آخرین یافته‌های علمی و فنی در زمینه آیند ه پژوهی و الگوهای نوین کسب و کار در صنعت پخش در ایران از طریق ارائه مقالات ، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی ، برگزاری نمایشگاه جانبی و سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید برجسته ی داخلی و خارجی آشنا شدند . جمعی از پرسنل و مدیران محترم پخش هجرت نیز در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران حضور فعال داشته و مقالاتی در این زمینه ارائه نمودند .

در مراسم اختتامیه کنفرانس مذکور، از میان مقالات کثیر ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس صنعت پخش و پس از بررسی همزمان هر مقاله توسط اساتید دانشگاه و خبرگان صنعت پخش ،  جمعاً 12 مقاله بعنوان مقالات برتر معرفی شدند .

لازم بذکر است مقالات ارائه شده توسط همکاران محترم در شرکت پخش هجرت ؛ جناب آقای دکتر مکرمی و سرکار خانم شبنم حمیدی مقدم به عنوان مقالات برتر معرفی گردیدند . ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان ، موفقیت ایشان را ارج می نهیم و تدوام موفقیت‌هایشان را از خداوند متعال مسالت داریم .

 

خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • مهدی آرام
  1396/06/12
  ساعت 21:19:55    
  جناب آقای دکترمکرمی وسرکارخانم حمیدی با سلام واحترام بابت افتخارآفرینی شمابرگ زرین دیگری به افتخارات خانواده پخش هجرت افزون شد.این موفقیت بزرگ را صمیمانه به شما تبریک عرض می کنم.به امید موفقیتهای روز افزون خانواده بزرگ هجرت.
 • بیژن کیانی
  1396/06/13
  ساعت 13:0:19    
  با سلام و ادب ، موفقیت و کسب عنوان مقاله برتر در کنفرانس صنعت پخش را خدمت همکاران محترم ، سرکار خانم حمیدی و جناب آقای دکتر مکرمی تبریک و تهنیت عرض نموده، سربلندی و پیروزی، در تمامی ابعاد کاری و حرفه ایی تان را از خداوند بزرگ خواستارم.
 • علیرضااکبری
  1396/06/13
  ساعت 20:51:45    
  باسلام و احترام؛ جناب آقای دکتر مکرمی و سرکار خانم حمیدی،دریافت عنوان مقالات برتر در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران و کسب این افتخار برای خانواده علمی شرکت پخش هجرت را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :