برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
حضور فعال پخش هجرت در سومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما
تعداد بازدید : 803
1396 شنبه 25 شهریور
سومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما از 21 الی 23 شهریور ماه 1396 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد .

گفته می شود ایران فارمای امسال با مشارکت بیش از 400 شرکت دارویی از سی کشور جهان و 27هزار بازدیدکننده تخصصی، به عنوان بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه شناخته شد که در این میان 28 شرکت گروه دارویی تامین TPICO  از جمله شرکت پخش هجرت ، به شکلی یکپارچه حضور داشتند و آخرین دستاوردهای خود را در قالب فعالیت های نمایشگاهی به معرض دید عموم گذاشتند .

از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه می­توان به برگزاری چند کارگاه در زمینه های مرتبط با صنایع دارویی و پزشکی و همراه با امتیاز بازآموزی برای گروه های هدف اشاره کرد . همچنین نمایشگاه مذکور فرصت مناسبی جهت ارائه آخرین دستاوردها و نوآوری‌های در زمینه دارو و صنایع وابسته بود . تاثیرگذاری بر بازار دارویی داخلی و بین‌المللی، برقراری ارتباط با مراکز تحقیقاتی علمی داخلی و بین‌المللی، ایجاد بستر مناسب برای تجارت بین‌المللی در زمینه دارو و صنایع وابسته، حمایت از تولیدات داخلی و توسعه صادرات در زمینه دارو و صنایع وابسته و ... از اهداف اصلی سومین نمایشگاه بین المللی ایران فارما بود .

پخش هجرت نیز در این رویداد بزرگ دارویی حضور فعال داشته و با تشریح و ارائه خدمات نوین خود به مشتریان و بازدیدکنندگان به معرفی ظرفیت ها و قابلیت های خود پرداخت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • عظیم ناجی کیوی
  1396/06/25
  ساعت 19:26:6    
  تشکر از زحمات همه همکاران عزیز و تشکر ویژه از اعضای محترم هیئت مدیره در حمایت همه جانبه از برپایی و مشارکت در این همایش
 • رشید چراغی
  1396/06/27
  ساعت 8:25:0    
  درود بر همه عزیزانی که در تبلور هرچه بیشتر نام شرکت پخش هجرت از هرگونه تلاش و کوششی دریغ نمیکنند.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :