برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
ارزیابی پخش هجرت بر اساس معیارهای مدل جایزه تعالی منابع انسانی
تعداد بازدید : 840
1396 شنبه 29 مهر
منابع انسانی مهمترین دارایی مشهود یک سازمان است و مدیریت اثربخش آن کلید موفقیت سازمان می باشد .

اگر سیاست های سازمان و رویه های مربوط به کارکنان سازمان هم سو باشند و سهم قابل ملاحظه ای در دستیابی به اهداف سازمان و برنامه های استراتژیک داشته باشند ، دستیابی به موفقیت سازمان آسانتر خواهد بود . 

توسعه ی منابع انسانی مهمترین نیاز هر شرکت برای پیشرفت پایدار در هر سازمان است که به کمک آن می توان ارتباط دوسویه میان کارمند و سازمان ایجاد و شرایطی اتخاذ نمود تا ماندگاری و بهره وری کارکنان بیشتر گردد . مدل تعالي منابع انساني مي‌تواند به مثابه يك ابزار مؤثر در ارزيابي حوزه منابع انساني سازمان‌ها و شركت‌ها مورد استفاده واقع شود تا نقاط ضعف و قوت و همچنین حوزه های بهبود شناسایی شده و برای تعالی آنها برنامه ریزی گردد .

در همین راستا و در پی حضور شرکت پخش هجرت در نهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی ، روز چهارشنبه مورخ 26 مهرماه 96 ارزیابی این شرکت توسط ارزیابان محترم دبیرخانه ی جایزه ی تعالی منابع انسانی ، بر اساس معیارهای مدل جایزه تعالی منابع انسانی صورت پذیرفت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 عکس و خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • عظیم ناجی کیوی
  1396/07/29
  ساعت 17:47:23    
  آرزوی توفیقات بیشتر برای خانواده بزرگ شرکت پخش هجرت و تشکر از زحمات همه همکاران و دست اندر کاران ارجمند و تشکر از زحمات خانم مهندس ابوالحسنی در اطلاع رسانی و درج بموقع اخبار هجرت علیرغم مشغله کاری در مدیریت پشتیبانی
 • رحمانی
  1396/08/02
  ساعت 0:45:22    
  سپاس از قدرشناسی جناب مهندس ناجی
 • ابوالحسنی
  1396/08/03
  ساعت 8:23:36    
  جناب آقای مهندس ناجی ، از الطاف بی کران جنابعالی سپاسگزارم .

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :