برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
نخستین دیدار رسمی سرپرست جدید پخش هجرت با مدیران ارشد مراکز
تعداد بازدید : 1458
1396 دوشنبه 22 آبان
این گردهمایی با عنوان هم اندیشی مدیران پخش هجرت ، با حضور سرپرست محترم شرکت و مدیران محترم مراکز توزیع ، مورخ 22 آبان ماه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی شرکت برگزار گردید .

این مراسم در دو بخش ادامه یافت . در قسمت نخست آن جناب آقای دکتر خانلربیک- سرپرست محترم شرکت- ضمن خیرمقدم به میهمانان و ابراز خرسندی از حضور در چنین جمعی، با اشاره به دانش و تخصص بالای نیروی انسانی پخش هجرت بر ضرورت جانشین پروری نیروهای جوان و استفاده مطلوب از کارایی و ظرفیت های این سرمایه های انسانی برای بهبود توان مدیریتی و ارتقای تخصص ها تاکید کرد .  وی همچنین افزایش بهره وری ، رشد کارکنان و پیشرفت در زمینه مشتری‌مداری یا به عبارتی وفاداری به مشتری را در گرو تقویت اخلاق مداری در سازمان دانستند و اظهار داشتند که قدرت اخلاق‌گرایی در سازمان حتی در حوزه راندمان کاری افراد منعکس می‌شود. اخلاق‌گرایی باعث می‌شود کارکنان احساس بهتری نسبت به خود و شغل‌شان پیدا کرده و در نتیجه با رغبت بیشتری کار کنند . زمانی که معیار‌های خوب و بد و درست و غلط در سازمان تعریف شده‌اند، ارزیابی از شاخصه‌های پیشرفت کارکنان ساده‌تر میسر می‌شود و در نتیجه زمینه برای رشد پلکانی کارکنان مساعدتر است. فارغ از مزایای متعدد، اخلاق‌گرایی در سازمان، باعث بهبود تصویر بهنجاری می‌شود که هر سازمان سالم باید به آن دست یابد. سازمان‌های اخلاق‌مدار، در زمینه مشتری‌مداری یا به عبارتی وفاداری به مشتری نیز موفق‌تر و محبوب‌تر بوده‌اند.

ایشان در ادامه صحبت های خود ضمن تبیین برنامه های اعتلای پخش هجرت ، با ارائه پاورپوینتی به بررسی وضعیت فروش گروه شرکت های تیپیکو (TPICO ) و بررسی وضعیت و نحوه فروش واکسن های آنفولانزا موجود در سبد پخش هجرت پرداختند .

در انتهای بخش اول با اقامه نماز و صرف ناهار ، قسمت دوم برنامه در قالب بیان چالش های پیش رو از سوی مدیران مراکز عملیاتی و چاره اندیشی درخصوص شرایط موجود در بازار آغاز گردید و سیاست های کلان و برنامه های عملیاتی شرکت در حوزه های بازرگانی ، فروش ، مالی ، منابع انسانی و زیرساخت ها از جمله مسائلی بود که در این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

  • مرکز رشت
    1396/08/23
    ساعت 8:25:38    
    با آرزوی موفقیت برای یکایک عزیزان در هریک از مراکز ، به امید بازگشت هجرت به جایگاه رفیع و معظم خود

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :