برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
تبریک انتصاب مدیرعامل محترم شرکت
تعداد بازدید : 3361
1396 شنبه 11 آذر
با دلی سرشار از امید و اندیشه ای سرشار از احترام ، انتصاب شایسته ی حضرتعالی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پخش هجرت تبریک عرض می نماییم.

 

ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • مدیریت و پرسنل مرکز توزیع زاهدان
  1396/09/12
  ساعت 9:31:15    
  جناب آقای دکترخانلربیک باسلام واحترام- یقینا مدیریت اثربخش وتوانمند توام باتجارب برجسته وگرانقدر جنابعالی،موجبات ارتقاء مجموعه رافراهم خواهدنمود.ازدرگاه حضرت سبحان،توفیقات روز افزون جنابعالی را خواستارم.
 • مدیریت و پرسنل مرکز رشت
  1396/09/14
  ساعت 12:9:9    
  جناب آقای دکتر خانلربیک،عرض درود و ارادت. انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را بعنوان مدیریت محترم عامل شرکت پخش هجرت تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی طول عمر با عزت و سربلندی در تمام مراحل کاری آرزومندیم.امیدوارم که در سایه تجارب گرانبهای حضرتعالی، شرکت معظم پخش هجرت، در تمامی قسمتهای هرم سازمان، مشمول ترفیع و توفیق و سربلندی گردد.
 • مدیریت و پرسنل مرکز توزیع اهواز
  1396/09/19
  ساعت 12:8:1    
  ارجمند گرامی جناب آقای دکتر خانلربیک انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان مدیریت عامل و عضو هیئت مدیره شرکت پخش هجرت را تبریک عرض نموده بی شک مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی موجبات ارتقاء مجموعه بزرگ هجرت را فراهم خواهد نمود از درگاه حضرت سبحان تداوم تعالی و توفیق سعادت و سیادت جنابعالی را مسالت داریم امید است که حضور شما در این مسئولیت نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش شرکت در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری مد ظله العالی سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گذاری گردیده است خواهد شد

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :