برو بالا
   1398 چهارشنبه 1 خرداد
آیین گرامیداشت روز حسابدار در پخش هجرت
تعداد بازدید : 1496
1396 سه شنبه 14 آذر
روز سه شنبه مورخ 14/9 به‌پاس قدردانی از زحمات یک‌ساله کلیه پرسنل تلاشگر واحد مالی و همدلی و یکپارچگی و تعامل مستمر کارکنان ، آیین گرامیداشت روز حسابدار در دفتر مرکزی شرکت پخش هجرت با حضور مدیرعامل محترم شرکت ، معاون محترم مالی ، مدیر محترم مالی و همکاران محترم واحدهای حسابرسی و مالی برگزار گردید .

جناب آقای دکتر خانلربیک –مدیرعامل محترم شرکت پخش هجرت ، با ارسال پیامی برای همکاران محترم مالی در تمامی مراکز توزیع شرکت و با حضور در جمع مدیران محترم و همکاران محترم واحد مالی در دفترمرکزی ، ضمن تقدیر از تلاش­های بی­شائبه مدیران ، حسابداران و کارکنان امورمالی ، فرا رسیدن روز حسابدار را تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاش های ایشان تقدیر بعمل آوردند .

متن پیام بدین شرح است :

 

به نام خداوندی که حسابگر دفتر اعمال ماست

حسابداران مغز یک سیستم مالی بوده وموفقیت ایشان باارزش ترین دارایی نامشهود ترازنامه شرکت است . سیستم های پویای اداری عناصر تعریف شده ای دارند که هر غنصری در آن به مثابه یک منبع تأثیر گذار می تواند با به کارگیری توان و تجربه ، خلاقیت و تلاش متعهدانه خود در مجموعه اثر بخش و نقش آفرین باشد.

در این میان حسابداران و متصدیان امور مالی به عنوان شاهرگ های تغذیه کننده و پشتیبان ، با دقت نظر، پاکدستی و  جدیت  ؛ اعضای  امین  و مورد  وثوق  مجموعه بوده  و با برنامه ریزی ، نظارت و پایش مستمر منابع  و هزینه کردها سیستم را زنده و پیش رونده نگاه می دارند .

روز حسابدار  فرصت معتنمی است  تا ضمن تبریک این  روز به  همه همکاران فعال در واحد مالی و حسابرسی شرکت که با دقت نظر بالا و همت و پشتکار والای خود در پیاده سازی  برنامه های  مالی  و پیشبرد اهداف شرکت صادقانه و متعهدانه تلاش می کنند و در سرنوشت مالی شرکت تأثیر بسزایی دارند ، از زحمات این عزیزان صمیمانه سپاسگزاری نماییم .

ضمن قدردانی، موفقیت روزافزون و سلامتی آنان را از خداوند متعال خواستاریم و امیدواریم که شاهد استمرار و اعتلای فعالیت ها و موفقیت های آن حوزه در جهت پیشبرد اهداف کلان مجموعه ی بزرگ هجرت باشم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس و خبر : ص . ابوالحسنی


نظرات بینندگان

 • بیژن کیانی
  1396/09/14
  ساعت 16:36:23    
  با درود و ادب، احتراماً اینجانب بنوبه خود از مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر خانلربیگ وهم چنین معاون محترم مالی جناب آقای نکونام به جهت برگزاری چنین پاسداشتی،تشکروقدردانی مینمایم.هم چنین از مدیران محترم حسابرسی و مالی سپاسگزاری نموده از خداون منان برای تمامی همکاران بزرگوار و ارجمند بلاخص همکاران مالی تندرستی،سعادت و بهروزی را خواستارم. ضمناً جا داردکه مراتب تشکر و سپاس خود را از همکار محترم سرکار خانم ابوالحسنی ابراز نموده وموفقیت ایشان را در تمامی عرصه های زندگیشان آرزومندم.طبق معمول در کوتاهترین زمان رخدادها و وقایع شرکت را به نحو مطلوب به اطلاع همگی همکاران رسانیدند.
 • حسین فدایی ( رشت )
  1396/09/18
  ساعت 8:3:25    
  سپاسگزاریم
 • همکار
  1396/09/20
  ساعت 0:14:28    
  ضمن تحسین این حرکت ارزشمند و تبریک به همکاران محترم واحد مالی و تشکر از زحمات ایشان ،چه نیکوست که از همکاران زحمتکش واحد های دیگر نیز به مناسبتی تقدیر بشود و زحمات شان دیده شود حتی اگر روزی در تقویم بنام آنها نباشد...!
 • همکار
  1396/09/22
  ساعت 10:27:51    
  با تبریک به معاونت محترم مالی و همکاران عزیز مالی..بسیار ارزشمند است که زحمات همکاران تقدیر و تحسبن میگردد و به امید روزیی که تلاش همکاران در واحدهای بسیار پرکار نیز به بهانه یی دیده گردد...

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :