برو بالا
   1397 شنبه 28 مهر
اتمام موفقیت آمیز انبارگردانی در مراکز توزیع پخش هجرت
تعداد بازدید : 852
1396 شنبه 2 دی
براساس استانداردهای حسابداری ، سالیانه حداقل یکبار انبارگردانی باید در انبارهای شرکتهای بازرگانی، تولیدی و صنعتی صورت گیرد . هدف از انبار گردانی به طور کلی شمارش موجودی اقلام کالا به منظور ایجاد اطمینان از وجود کمی و کیفی و کنترل کالاهاست .

در مراکز توزیع شرکت پخش هجرت نیز طبق روال هر ساله با نزديک شدن به روزهاي پاياني آذرماه جنب و جوش خاصي بين کليه پرسنل مراکز وجود دارد تا امورمربوط به عملیات انبارگرداني با نظم و ترتيب خاصي برگزار شود.

با پایان یافتن سال مالی 96 که مصادف با آخرین روزهای پاییز بود ، به صورت هماهنگ در تمامی مراکز توزیع شرکت پخش هجرت ، طبق زمان بندی های از پیش تعیین شده و مطابق با دستورالعمل های ابلاغ شده ، پروسه انبارگردانی مراکز با حضور حسابرسان محترم و مسئولین مربوطه ،  از تاریخ 30 آذر ماه با رفع پلمپ انبارها آغاز و با شمارش موجودی اقلام  انبارها ، ثبت در سیستم جامع پخش هجرت  و همچنین  ارائه گزارشات مربوطه و تهیه صورت جلسه به اتمام رسید .

این امر مهم که قطعاً جز با همکاری ، همدلی ، صبر و تحمل به نتیجه مطلوب نخواهد رسید ، خوشبختانه امسال نیز در مراکز پخش هجرت با ایجاد فضای مناسب توسط مدیران محترم و با همت مضاعف کلیه همکاران با موفقیت به اتمام رسید . امیدواریم در سال مالی پیش رو با توکل و تلاش پیوسته، تعالی هرچه بیشتر مجموعه بزرگ پخش هجرت را شاهد باشیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبر : ص . ابوالحسنی

 نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :