برو بالا
   1397 سه شنبه 30 بهمن
فینال مسابقات فوتسال مراکز پخش هجرت
تعداد بازدید : 782
1397 یکشنبه 23 اردیبهشت
در ادامه مسابقات فوتسال مراکز توزیع شرکت هجرت، فینال مسابقات در تاریخ 19/2/97 در سالن فوتسال شهید گلاب بین تیم های ستاد ، مرکز غرب و مرکز اصفهان در حضور جناب آقای دکتر خانلر بیک مدیر محترم عامل، جناب آقای تاریقلی مدیر محترم منابع انسانی، جناب آقای عسگری مدیر محترم حراست و جناب آقای رضایی مدیر محترم مالی شرکت برگزار گردید.

مرکز غرب با مغلوب کردن دفتر مرکزی و مرکز اصفهان، مقام اول را کسب نمود و دفتر مرکزی مقام دوم و در نهایت تیم مرکز اصفهان مقام سوم را از آن خود کرد .

 

 

 

 

 


نظرات بینندگان

 • ناشناس
  1397/02/24
  ساعت 9:56:14    
  با سپاس فراوان از حسن توجه آقای دکتر خانلر بیک مدیر عامل محترم و نیز تشکر ویژه از جناب آقای تاریقلی که با مساعدت های فراوان خود این مسابقات را همراهی نمودند.
 • امیر حمزه ضامنی
  1397/02/24
  ساعت 20:33:51    
  با عرض سلام، خداقوت و تبریک به تمامی تیم ها بخصوص تیم قهرمان مرکز تهران غرب.
 • بیژن کیانی
  1397/02/27
  ساعت 13:9:10    
  با عرض سلام و ادب وبا عرض تشکرفراوان خدمت مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر خانلربیک که با حمایت بی دریغ خودشان بانی برگزاری این مسابقات شدند هم چنین مدیران محترم ستادی بخصوص جناب آقای تاریقلی مدیر محترم منابع انسانی که هماهنگی ها و پیگیریهای ایشان باعث هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات گردید وعرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم مراکز که با مساعدت ایشان نیز موجبات با شکوه تر شدن مسابقات فراهم گردیدودر نهایت یه خدا قوتی هم به همکاران محترم ورزشکار داشته باشم، انشااله که همیشه سلامت وبرقرارباشید.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :