برو بالا
   1397 شنبه 26 آبان
تجلیل از فرزندان ممتاز خانواده بزرگ هجرت
تعداد بازدید : 772
1397 دوشنبه 14 آبان
به مناسبت روز دانش آموز به طور همزمان در تمام مراکز توزیع پخش هجرت و در راستای تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز مراکز توزیع این شرکت ، مراسمی به همین عنوان برگزار شد که در آن از 314 دانش آموز و دانشجوی ممتاز سال تحصیلی 97-96 تقدیر بعمل آمد .

در این مراسم که برای نخستین بار در مجموعه بزرگ پخش هجرت برگزار گردید ، اکثر قریب به اتفاق کارکنان به همراه خانواده های محترمشان حضور داشتند و بهانه ای جهت دیدار و آشنایی خانواده ها ، برقراری ارتباط و پیوند نزدیکتر بین خانواده ها و محیط کاری پرسنل و افزایش همدلی و همراهی با اهداف مقدس شرکت پخش هجرت شد و سبب گردید تا خانواده ها بیش از پیش با شغل و تخصص والدین خود آشنا شوند و بهبود در درک متقابل در خانواده ها صورت پذیرد .

 در این جشن باشکوه پیام تبریک مدیریت محترم عامل ، جناب آقای دکتر بهرامی ، بمناسب این روز بزرگ و تقدیر از دانش آموزان و دانشجویان به پاس زحمات و تلاش های ایشان در سال تحصیلی گذشته ، به ایشان ابلاغ و به رسم یادبود هدایایی تقدیم گردید .

متن پیام مدیر محترم عامل شرکت بدین شرح است :

فرزندان گرانقدر هجرت

اکنون که با تلاش و فضل الهی سال تحصیلی 97-96 را با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته اید ، به شما افتخار می کنیم و حضور شما در عرصه ی سازندگی ایران عزیزمان را با اقتدار و آگاهی از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات بینندگان

 • مدیریت و پرسنل مرکز رشت
  1397/08/14
  ساعت 10:46:34    
  با تشکر از زحمات مدیریت عامل محترم و تمامی کارکنان منابع انسانی جهت برگزاری این مراسم در ابعادی وسیع و جامع، انشالله باز هم شاهد برنامه هایی ایچنین دلنشین و خلاقانه خواهیم بود
 • علی اکبر راهدار
  1397/08/14
  ساعت 11:1:38    
  با آرزوی سلامتی و موفقیت برای خانواده بزرگ پخش هجرت در تمامی مراحل و با تشکر از تمامی مسئولین ومدیران دلسوز شرکت که با این حرکت پسندیده خاطره ای خوش از این روز عزیز را در یادها بجا گذاشتند.
 • مدیریت و پرسنل مرکز توزیع زاهدان
  1397/08/14
  ساعت 11:5:28    
  ما پرسنل مجموعه هجرت زاهدان برخود لازم و واجب می دانیم از زحمات مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر بهرامی و همچنین جناب آقای شمس و سرکار خانم ابوالحسنی بابت برگزاری چنین مراسمی که باعث بوجود آمدن یک روز خوب و خاطره انگیز جهت خانواده ها و دانش آموزان گردید تقدیر و تشکر نمائیم .
 • نصیر دوستی
  1397/08/14
  ساعت 12:36:28    
  به راستی چنین مراسمی تاثیر شگرف در انگیزش و امید در پرسنل و فرزندات هجرت خواهد داشت... امیدوارم این مسیر ادامه پیداکند... لازم میدانم از پشتیبانی و همراهی جناب آقای شمس و تلاش بی وقفه خانم ابوالحسنی تقدیر و تشکر نماییم... از خداوند برای شما طول عمر باعزت همراه با سلامتی خواستاریم... ارادتمند تک تک اعضای خانواده بزرگ و دوست داشتنی هجرت... **مرکز مشهد**
 • مدیریت و پرسنل مرکز کرمانشاه
  1397/08/14
  ساعت 14:13:42    
  با تشکر از مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر بهرامی و همه مدیران و پرسنل دست اندرکار این حرکت زیبا و امید بخش، با یاری خدا، خانواده ایی بزرگ میسازیم که فرزندانمان الگویی شایسته برای جامعه باشند.
 • مدیریت و پرسنل مرکز توزیع سمنان
  1397/08/14
  ساعت 14:21:51    
  با سلام از مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر بهرامی و جناب آقای دکتر شمس بابت برپایی این حرکت هوشمندانه و نیک و فراهم کردن زمینه گردهمایی خانواده محترم پرسنل و اثر انگیزشی به فرزندان هجرت تقدیر و تشکر نموده و همچنین از سرکار خانم ابولحسنی بابت زحمات بی دریغشان در زمینه روابط عمومی نهایت نشکر را داریم .
 • مرکز تبریز
  1397/08/14
  ساعت 15:1:58    
  با سلام با تشکر از مدیریت محترم عامل، جناب آقای دکتر بهرامی و جناب آقای شمس- خسته نباشید و تشکر ویژه از سرکار خانم مهندس ابوالحسنی به خاطر این حرکت زیبا و اثرگذار...
 • ناشناس
  1397/08/14
  ساعت 15:54:23    
  باسلام وتشکر فراوان از مدیران محترم و همکاران گرامی که چنین رویداد زیبایی را درشرکت پخش هجرت برای اولین بار ترتیب دادن و باعث افزایش انگیزه و توجه فرزندان گرامیمان قرار گرفت.

نظر شما


نام :
ایمیل :
نظر :