برو بالا
   1399 پنج شنبه 7 اسفند
اخبار
نخستین جلسه این کارگاه آموزشی با هماهنگی ها و برنامه ریزی های از پیش تعیین شده توسط واحد آموزش و با تدریس دکتر یاسر مرادی برگزار شد .
هجرتیهای تلاشگر و توانمند نظر به قدردانی از زحمات صادقانه و متعهدانه شما در طول سال 1399 و با تایید مدیریت محترم عامل و با ارزیابی و بررسی معاونین سازمان بر اساس شاخصهای عملکردی و رفتاری , برترین‌ نفرات و تیمهای کاری مراکز در حوزه‌های فروش - مالی و عملیات در هفته ی پایانی اسفند معرفی و با جوایز نفیسی از ایشان تقدیر و تشکر خواهد شد .
بیست و پنجمین مرحله کشوری جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان با عنوان «یادواره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی» در هفت بخش آوایی، معارفی، پژوهشی، فن آوری، ادبی،هنری و صنایع دستی، تیمی و یک بخش ویژه با موضوع سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد و حسن مظفری همکار شرکت پخش هجرت مفتخر به کسب رتبه دوم در رشته دعا و مناجات گردید .
در مرکز استان های تهران ، اصفهان ، ارومیه ، رشت ، کرمانشاه، شیراز ، اهواز ، تبریز ، کرمان ، مشهد ، بابل ، زاهدان ، یزد ، قزوین ، گناباد ، همدان ، گرگان و قم
این مانور دهم دی ماه 99 در دفترمرکزی و با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران برگزار گردید.
با تلاش و برنامه ریزی دقیق مدیران و اتحاد ، همدلی و هماهنگی تمام نیروهای خانواده بزرگ پخش هجرت رکورد فروش 400 میلیارد تومان به ثمر نشست .
پیرو انتشار اطلاعیه ها و آگهی های مربوط به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت پخش هجرت ، امروز مورخ ۲۲ آذرماه ساعت ۱۰ صبح مجمع عمومی فوق العاده شرکت پخش هجرت با حضور ۸۴/۱۳ درصد از نمایندگان و صاحبان سهام ، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده حسابرس و بازرس قانونی در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار گردید .
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت پخش هجرت، شنبه ۲۲ آذرماه راس ساعت ۱۰ صبح در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش به آدرس تهران ، خیابان ولیعصر نرسیده به چهارراه پارک وی ، پلاک ۱۳۶۸ برگزار میگردد .
اولين آزمون سراسري رانندگان در تاريخ ٩٩/٠٧/١٩ در تمامي مراكز عملياتي برگزار گرديد و نفرات برتر اين آزمون مشخص شد. ضمن تبريك به اين همكاران پرتلاش و با انگيزه اعلام مي شود از زحمات اين عزيزان به نحو مطلوب قدرداني خواهد شد .
نظر به جایگاه والای نیروی انسانی در شرکت پخش هجرت و اهمیت حفظ سلامت ایشان و خانواده هایشان ، سری سوم بسته های بهداشتی خانواده شامل ماسک ، محلول ضدعفونی کننده و مکمل های دارویی جهت پیشگیری از ویروس کرونا ، برای کلیه مراکز توزیع تهیه و ارسال گردید .
سود سهام عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1398 از طریق سامانه سجام واریز خواهد شد .
به اطلاع همکاران محترم می رساند دوره های آموزشی مربوط به نرم افزار EXCEL بصورت آفلاین در چهار سطح طبق جدول ذیل برگزار خواهد شد .
شرکت پخش هجت بمنظور بهبود فروش ، نقدینگی و افزایش اعتبار بانکی ، اقدام به افزایش سرمایه از مطالبات و آورده نقدی به میزان 122 درصد نموده است .
در پی برگزاری دوره مجازی آشنايي با اطلاعات دارويي و محصولات شركت و برگزاری آزمون مربوطه در تاریخ 19 مرداد ماه ، نفرات برتر این آزمون به شرح ذیل اعلام می گردند .
اولین آزمون مجازی سراسری از طریق نرم افزار کاهوت برای دوره آموزشی آشنایی با اطلاعات دارویی و محصولات شرکت در تاریخ 99/05/19 بصورت همزمان برای مخاطبین این دوره در تمامی مراکز توزیع و دفتر مرکزی با مشارکت 100% شرکت کنندگان بر گزار گردید.