اخبار پخش هجرت

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30

۱۴۰۰/۰۳/۰۴
تعداد بازدید : 236

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1400/03/05 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس خيابان وليعصر نرسيده به چهارراه پارک وي شماره 1368 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1399/12/30
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره

 

توضیحات:
شايان ذکر است با توجه به شيوع بيماري کرونا و حسب ابلاغيه هاي ستاد ملي مديريت کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرايط برگزاري مجامع، به استحضار مي رساند برگزاري مجمع اين شرکت با حضور حداکثر 15 نفر از سهامداران حقيقي و حقوقي برگزار خواهد شد. لذا ضمن تشکر از سهامداران محترم حقيقي درخواست ميگردد نسبت به مشاهده پخش زنده جلسه در زمان مقرر از طريق وب سايت شرکت به آدرس www.hejratco.com اقدام نموده و از حضور فيزيکي در محل برگزاري مجمع خودداري نمايند.

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  
سهامداران محترم يا نمايندگان قانوني آنان که مايل به حضور در جلسه مذکور مي باشند، مي توانند در روزهاي 2 و 3 خرداد ماه 1400 با مراجعه به واحد سهام شرکت واقع در تهران-خيابان طالقاني غربي-نبش خيابان فريمان-شماره 556-طبقه همکف و ارائه رونوشت کارت ملي خود نسبت به اخذ برگ ورود به جلسه اقدام نمايند.ضمنا ارائه اصل و رونوشت کارت ملي و شناسنامه در روز مجمع الزامي مي باشد. 

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت پخش هجرت(سهامي عام) 

برای مشاهده پخش زنده مجمع، کلیک کنید.

 

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان