اخبار پخش هجرت

بازدید ریاست محترم مرکز بازرسی وزارت رفاه از مجموعه انبار مرکزی پخش هجرت و برگزاری مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر

۱۴۰۲/۱۱/۱۵
تعداد بازدید : 1469

همزمان با دهه مبارک فجر و تقارن این ایام با اعیاد ماه پر برکت رجب، مراسمی جهت پاسداشت این ایام با حضور دکتر امیر علی اوسط مشاور محترم وزیر و ریاست مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جناب آقای سرهنگ درویش زاده ریاست محترم سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، برخی از مدیران عامل محترم شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین اعم از کارخانجات داروپخش و داروسازی رازک و مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت پخش هجرت در انبار مرکزی این شرکت برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم مهمانان محترم ضمن بازدید از مجموعه انبار مرکزی پخش هجرت از نزدیک با ظرفیت و توانمندی های موجود در این حوزه آشنا گردیدند. در ادامه مدیر عامل شرکت پخش هجرت ضمن خوشامدگویی به مهمانان و تبریک این ایام فرخنده و ارائه گزارشی از عملکرد 10 ماهه شرکت بر نقش کلیدی سرمایه انسانی و نیز اهمیت حوزه زیر ساخت، انبارش و لجستیک در شرکت های پخش تاکید نمودند.
همچنین دکتر امیر علی اوسط ریاست محترم مرکز بازرسی، ارزیابی عملکرد و ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ایراد سخنرانی و تبریک این ایام بر اهمیت بزرگداشت و پاسداشت ایام ا... دهه فجر تاکید کردند. ایشان بر لزوم تداوم خدمت رسانی و عملکرد مناسب پخش هجرت با توجه به ظرفیت های بی بدیل و زیر ساخت های موجود در شرکت تاکید و رویکرد جاری در شرکت را زمینه ساز رشد و توسعه پایدار برشمردند.
جناب سرهنگ درویش زاده ریاست محترم بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ نیز ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر بر لزوم استمرار همدلی موجود بین تمامی پرسنل پخش هجرت تاکید نمودند.
گفتنی است انبار مرکزی شرکت پخش هجرت با بیش از 10 هزار متر مربع فضای انبارش و ظرفیت بیش از 10 هزار پالت به عنوان بزرگترین انبار دارویی خاورمیانه نقش مهمی در تامین اقلام دارویی کشور دارد و با بیش از 100 نفر از پرسنل و 22 دستگاه خودرو سنگین به عنوان قلب تپنده پخش هجرت به تمامی مراکز توزیع شرکت در سراسر کشور فعالیت می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان