منشور اخلاقی شرکت پخش هجرت

 

اکنون که توفیق یافته ایم، تا در راستای رسالت اصلی سازمان که همانا توزیع دارو، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذایی و محصولات بهداشتی است تلاش کنیم، با توکل به خداوند متعال هم پیمان می شویم که:

 

  • با حضور به موقع و اثر بخش و رعایت انضباط اداری در محل کار و با حفظ اخلاق، خوشرویی، متانت و پوشش مناسب و آراسته، با آرامش کامل با همکاران و مشتریان رفتار نماییم.
  • همواره در جهت تسریع ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان کوشا باشیم و با رعایت انصاف، راز داری و توجه به قوانین و مقررات و به دور از تبعیض، به ایشان خدمت نماییم.
  • با ایجاد فضای مناسب اداری و رعایت سلسله مراتب، احساس مسئولیت و وفا داری نسبت به سازمان، قوانین و ضوابط اداری را ارج گذاریم و در جهت حفظ و نگهداری اموال عمومی دلسوزانه تلاش، از اسراف و مصرف بیهوده منابع جلوگیری کنیم.
  • با محور قرار دادن «ارتقای مستمر کیفیت» و انجام امور به صورت مشارکتی و گروهی، نیازهای در حال تغییر مشتریان را شناسائی نموده و در جهت برآوردن آنها و تحقق اهداف سازمان کوشا باشیم.
  • خلاقیت، نوآوری و انگیزه های مثبت کاری را در خود و همکارانمان تقویت نموده، با نشاط باشیم و به دیگران نیز شادی ببخشیم.
  • همواره در جهت تعادل بین زندگی شغلی و خانوادگی خود و همکارانمان تلاش نموده و برای پیشرفت یکدیگر گام بر داریم.
  • به ارزش های فرهنگی و اجتماعی مطابق با آموزه های دینی، اسلامی و اصول اخلاقی پایبند باشیم.

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان