اخبار پخش هجرت

بازدید مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین و معاونین محترم هلدینگ از مجموعه انبارهای مرکزی پخش هجرت

۱۴۰۲/۱۲/۲۲
تعداد بازدید : 851

نشست هم اندیشی و بازدید از مجموعه انبارهای مرکزی پخش هجرت صبح امروز برگزار گردید.

در این نشست جناب آقای دکتر آرین نژاد مدیرعامل محترم هلدینگ دارویی تامین ضمن تاکید بر ادامه روند مثبت پخش هجرت که از تیرماه سال جاری آغاز گردیده است؛ از زحمات پرسنل و کارگران این شرکت تقدیر نمود.

در ابتدای جلسه آقای دکتر شه پرست با ارائه گزارشی از عملکرد و دستاوردهای 9 ماه اخیر شرکت پخش هجرت به ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه های سال 1403 شرکت پرداخت. در ادامه مجموعه انبارهای مرکزی شرکت پخش هجرت توسط مدیرعامل محترم هلدینگ و هیئت همراه مورد بازدید قرار گرفت و ایشان در جریان فعالیت ها و فرآیندهای شرکت قرار گرفتند.

شایان ذکر است شرکت پخش هجرت در سال جاری به ثبت رکورد افزایش 45 درصدی فروش دست پیدا کرد.

همچنین افتتاح دو پروژه نیمه تمام گرگان و اهواز و نیز بهسازی و اصلاح بیش از 12 مرکز از دیگر دستاوردهای این شرکت در سال جاری می باشد.

.

.

.

.

.

.

.

.

ماموریت پخش هجرت

ابعاد مختلف ماموریت پخش هجرت عبارتند از :

مشتريان
مشتریان ما داروخانه ها و مراکز درمانی هستند.

خدمات یا محصولات قابل ارائه
ما متعهدیم به پخش دارو، تجهیزات پزشکی، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی، در زمان و مکان مناسب، با کیفیت مطلوب و به میزان مورد نظر مشتری

بازار هدف
ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ سازمان تامین اجتماعی، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش هجرت وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین دارو، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و داروخانه ها/ مراکز درمانی را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان